Gdzie kupować firanki?

Gdzie kupować firanki?

Mogłoby się wydawać, że Firany dostępne m.in. w nietylkofiranki.pl odeszły już do lamusa. Nic bardziej mylnego. Owszem był okres, w którym widzieliśmy sporo okien bez firanek, ale obecnie są modne i to bardzo. Firanki są uwielbiane szczególnie przez kobiety. Potrafią one wydawać na nie pół wypłaty i spędzać godziny nad szukaniem modnych firanek w danym sezonie. Niektóre osoby mogą być w szoku, ale rzeczywiście moda wśród firanek także istnieje. Gdzie zatem kupować firanki, które nie tylko pięknie się prezentują, ale także są modne?

Sklepy z firankami

Sklepów z firanek jest dosyć sporo. Gdy udamy się do dużego miasta, to bardzo często takie punkty można spotkać. Najczęściej są połączone z pasmanterią, czy też z usługami krawieckimi. Najczęściej jest tak, że trudno nam sobie jakąś firankę wyobrazić, gdy jest zwinięta na rolce. Jednak sklepy z firankami dbają o ekspozycję. Gdy na niej zauważymy firanki robiące ogromne wrażenie, to bez dwóch zdań warto się zasugerować swoim zachwytem.

Musimy w tym miejscu wspomnieć, że nie zawsze możemy sobie na daną firankę pozwolić. Nie mamy na myśli na pewno samych kwestii ekonomicznych, ale chodzi o wymiary. Firany mają to do siebie, że muszą być kupione na wymiar. Gdy na karniszu bądź szynie zawiesimy zbyt małą, czy też zbyt dużą firankę, to nie będzie to dobrze wyglądało.

Zanim w ogóle się udamy do sklepu z firankami, to musimy zadbać o to, aby wymierzyć swoje okno. Gdy robimy to po raz pierwszy, to powinniśmy skorzystać ze ściągawki, którą znajdziemy w Internecie. Nie ma w tym żadnej filozofii. Po prostu musimy zrobić to dokładnie i wiedzieć w ogóle, które wymiary są konieczne i najważniejsze. Najprościej jest zrobić prosty rysunek techniczny. Wówczas wszystko jest jasne i nie pozostawia żadnych złudzeń.

Co w sytuacji, w której w sklepie nie ma firanki na nasz wymiar? Wówczas możemy zamówić sobie firankę na wymiar. Musimy się z tym liczyć, że będzie ona nieco droższa od tej, którą znajdziemy normalnie w sklepie.

Zwróć uwagę na jakość

Gdy kupujemy firanki, to w pierwszej kolejności nie zwracajmy uwagi na ceny. Najważniejsze powinna być dla nas cena. Czasami podobne do siebie firanki różnią się cenowo nawet o kilkaset złotych. Jest to sporo pieniędzy, ale pamiętajmy, że z firanką wykonaną z porządnego materiału nic złego się nie wydarzy i to nawet po dwudziestu praniach. Nie postrzępi się, jak i nie straci swojego koloru. Powinno nas to bardzo cieszyć. Zainwestujmy w dobrą firankę, a będziemy zadowoleni i to w każdym calu.

firanki, sklep z firanami, zakup firanek

© 2022 Firany w nowoczesnych wnętrzach · Crumbs Theme by WPCrumbs